Het is vandaag Martin Luther King day. Ons gezin heeft een vrije dag. Geen werk, geen school.
Mijn zoon wordt wakker en ziet dat het gesneeuwd heeft. Een zeldzaamheid hier aan de Westkust.
Ik vraag hem om me te vertellen over de betekenis van Martin Luther King voor de Amerikanen. Tegenstribbelend en met smachtende ogen naar buiten, googelt hij snel wat bij elkaar.
Dan draait hij zich om en raffelt het levensverhaal van Martin Luther King af. Gevolgd door een haastig: “I have a dream, dad, and it is white!”
:-))
brave jongen.
hij had òòk met die zin kunnen beginnen.
misschien had Martin Luther King hem nog gelijk gegeven ook…
als het aan de tea party ligt, wel
Good boy!
Ik heb (gelukkig voor mijn blogs) een heel grappig zoontje. 🙂
glimlach !!!
Mooi
Sneeuw verwatert. Zoals de droom van King. Zijn militante liefde om politiek voor rechtvaardigheid op te komen is door de mainstream society vakkundig de nek omgedraaid. Past niet in het plaatje van de astroturfing mainstream society.
( Echt zo’n ‘lekkere’ Amerikaanse term)
Droevig. Sarah Palin weet wèrkelijk niet waar ze mee bezig is. Netzoals Wilders & Cohorten in Nederland.
ahhhhhhhhhhhhh sneeuw in Amerika
daar heb ik ook ooit over geschreven
ik zoek ze ff
groet van hier
deze bijvhttp://www.vkblog.nl/bericht/72098/Snowstorm_in_September
en dezehttp://www.vkblog.nl/bericht/80092/sneeuw_in_oktober%21%21%21
nog eentje dan om het af te leren hahahahttp://www.vkblog.nl/bericht/13739/Mom_my_dream_has_come_true%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21
Glimlach, als een boer met kiezerspijn.
make it a day on, not a day off
@moonfairy! Wat een prachtige stukken zijn dat. Heb ze alledrie gelezen. De laatste (over die droom om in de sneeuw een ijsje te eten) is mijn favoriet. Het zijn al oude blogs, zeg, bewaar ze alsjeblieft goed, ergens.
@vuurjuffer, so true.
binnenkort worden ze allemaal opgeslagen
komt goed
ja oude blogs zoon is nu al 11 poeh
Moon